CreaEdu - LMS Yönetim Sistemi (Zoom Entegre)

Geliştirmiş olduğumuz CDN teknolojileri üzerinde çalışan dilerseniz zoom sistemine tam entegre uzaktan eğitim, video konferans, online sınav ve online kurs satabileceğiniz canlı eğitim LMS sistemimiz ile eğitimi bir noktadan yöneterek rakiplerinize fark atın. CreaEdu LMS yönetim sistemi Satış portalı, Yönetici paneli, Öğretmen paneli ve Öğrenci paneli bölümlerinden oluşmaktadır.

Zoom Entegrasyonu; Lms sistemimiz dilerseniz kendi CreaCDN altypımızda dilerseniz Zoom üzerinden tam entegre olarak çalışan gelişmiş LMS yönetim sistemidir. Canlı yayınlarınız Zoom üzerinden yapabilirsiniz Yapılan canlı yayınların kayıtları otomatik olarak LMS sisteminizden yönetebilirsiniz.

Satış Portalı; Satış portalı ile yönetim paneli üzerinden oluşturmuş olduğunuz içeriklerinize göre iyzico ödeme kuruluşu ile tüm kredi kartlarına taksit yaparak son kullanıcılara satış yapabilirsiniz. İyzico ödeme yöntemi dışında alternatif havale & eft veya ücretsiz gibi ödeme yöntemlerimizde bulunmaktadır. Satış portal sistemi bir e-ticaret sitesi üzerinde bulunan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde detaylandırılarak sıfırdan tarafımızdan yazılmıştır. Herhangi bir açık kaynak kod kullanılmamış %100 yerli sermayedir. Kurumsal çözümler doğrultusunda geliştirilebilmektedir. CreaEdu adınıza tescilenmiş markanız, domain adınız ile yayına alınmaktadır. Yüzbinlerce kişiye uzaktan eğitim verebilir ve süreçlerini kolayca yönetebilirsiniz. CreaEdu sistemi CreaCDN altyapısı üzerinden çalışmakta olduğu için diğer platformlarda olan sınırlamalar creafair platformu için geçerli değildir. Aynı anda istediğiniz kadar sınıf açabilir açtığınız bu sınıflara istediğiniz kadar kullanıcıyı dahil edebilirsiniz.

Öğretmen Paneli; Eğitmenler kendi panellerine giriş yaparak yöneticinin yönlendirdiği derslere eğitmen olarak giriş yaparak canlı yayın ve chat sistemine bağlanabilmektedirler. Bu sistem üzerinden sunum, ekran, pence, masaüstü veya herhangi bir içeriği kaynak olarak öğrencileri ile paylaşarak kolayca eğitim verebilirler.

Öğrenci Paneli; Öğrenciler satın almış oldukları kurs paketleri öğrenci paneli üzerinden giriş yaparak canlı yayınlara katılabilirler canlı yayın üzerinden eğitmenlere chat ile soru sorabilmektedirler. Yapılan canlı yayınlar yayın sonrası 1 saat içerisinde öğrenci panelinde tekrar izlenecek şekilde görünmektedir. Daha önce satın alınan canlı yayınların kayıtları veya eklenmiş olan kayıtlı video (VOD) kursları istenildiği zaman sınırsız bir şekilde izlenebilmektedir. Canlı yayın veya kayıtlı video içeriklerini herhangi bir uygulamaya ihtiyaç duymadan tüm platformlarda kolayca izleyebilirler.

Yönetici paneli; Online kurs kategorileri oluşturabilir bu kategoriler içerisine Canlı Kurs, VOD Kurs veya Grup kurslar oluşturarak satış yapabilirsiniz;

Canlı Kurs: Öğrencilerinize canlı yayın ile vereceğiniz kurs hizmetidir.
VOD Kurs: Daha önceden kaydettiğiniz veya farklı bir canlı yayın sistemininden aldığınız video içeriklerinizi bir kurs paketi haline getirerek satış yapmanızı sağlar.
Grup Kurs: Canlı veya VOD farketmeden birden çok kursu birleştirerek bir paket haline getirmenizi sağlar. Bu mantık ile ders veren bir eğitmeniniz birden fazla paket içerisinde bulunan öğrencilere aynı anda eğitim verebilir. Grup kurs ile oluşturmuş olduğunuz kursları tek tek veya birleştirerek kolayca satış yapabilir.

Yönetim panelinde ekstra yönetebileceğiniz alanlar;

Kurs ekleme, düzenleme, silme yapılabilir. Eklenen kurslara proğram ve ders ekleme işlemi yapılabilir.

Soru bankası ile sorularınızı yükleyebilir. Yüklenen sorularadan sınavlar oluşturabilir bu sınavları belirlenen zamanlarda yayınlayabilirsiniz. Sınav sonuçları ile öğrencilere başarı sırasını gösterebilir, Yapılan yanlışlarının hangi konularla ilgili olduğu detayını göstererek hatalarını düzeltmeleri sağlanabilmektedir.

Kategori ekleyebilir çıkarabilir veya düzenleyebilirsiniz. Kategori sayfalarına özel içerik girebilir Seo geliştirmeleri yapabilirsiniz.

Kullanıcı ekleme silme veya düzenleme yapabilir. Kullanıcılara rol atayabilirsiniz.

Eğitmen ekleme silme veya düzenleme yapabilirsiniz. Eğitmenlere özel bilgileri düzenleyebilirsiniz.

Belirli bir kursu veya kursları satın alanlara, bir veya birden çok kişiye veya gruba toplu olarak bilgilendirme maili atabilirsiniz.

Belirli bir kursu veya kursları satın alanlara, bir veya birden çok kişiye veya gruba toplu olarak bilgilendirme SMS atabilirsiniz.

Bu bölümden şu alanları yönetebilirsiniz: Slider Ayarları, Menüler, Statik Sayfalar, Öğrenci Yorumları, Sıkça Sorulan Sorular, Genel Ayarlar, Vitrin Ayarları, Ödeme Yöntemi

Satış listesi ve detaylarına bu bölümden ulaşabilirsiniz.

yapılan canlı yayın video içeriklerini veya sizin ftp ile yüklediğiniz video içerikleri yönetmenizi sağlar.

Kullanım raporları ve site giriş raporlarına detaylı olarak ulaşabilirsiniz.

featured

CreaLMS Uzaktan Eğitim Sistemi ile ilgili bazı detaylı özellikler;

Tüm Uzaktan Eğitim İhtiyaçlarınız Tek Sistemde! Tüm Uzaktan Eğitim İhtiyaçlarınız Tek Sistemde!

Tüm Uzaktan Eğitim İhtiyaçlarınız Tek Sistemde!

ÜCRETSİZ DENE