Creafair Teknoloji A.Ş

Creafair, 2012 yılından bu yana %100 yerli CDN altyapısı ile 3 kıta 9 ülkede kurduğu POP noktaları sayesinde kesintisiz ve güvenli servisler sunar. Geliştirmiş olduğu platformlar ile hızlı ve güvenli olarak müşterilerilerini dijital dünyaya anahtar teslim çözümlerle hazırlar. Altyapı teknolojilerine ek olarak creafair müşterilerinin ihtiyaç duydukları yönetim sistemlerine tam entegre olarak projelerini hayata geçirebilmektedir.

CDN yapısı üzerinde çalışan Zoom sistemine tam entegre Media/İçerik Dağıtım Sistemi (CreaCDN), LMS Yönetim Sistemi (CreaEdu), Toplantı Sistemi (CreaMeeting), Encoder Sistemi (CreaEncoder), Video Sistemi (CreaStreamer), Bulut Sistemi (CreaCloud) ve hızlandırma servisleri ile eleman ve sunucu maliyetlerinizi düşürmenizi sağlar.

Sizde ihtiyaçlarınız doğrultusunda creafair çözümlerinden birini tercih edebilirsiniz.

CreaEdu - LMS Yönetim Sistemi

Geliştirmiş olduğumuz CDN teknolojileri üzerinde çalışan uzaktan eğitim, video konferans, online sınav ve online kurs satabileceğiniz canlı eğitim LMS sistemimiz ile eğitimi bir noktadan yöneterek rakiplerinize fark atın

CreaMeeting - Toplantı Sistemi

Kurum veya şirketlere özel video konferans, online toplantı, online eğitim, webinar ve canlı görüşme yapılabilmesini sağlayan Türkiye’de konumlanmış altyapı üzerinde %99.9 uptime ile çalışan e-eğitim sistemidir.

CreaCDN - Media İçerik Dağıtım Sistemi

Geniş altyapı sistemi ile video içeriklerinizi dünyaya aynı anda ve aynı hızda servis edilmesini sağlar. Lokal cache yapısı ile video iletimini yüksek bant genişliğine sahip dağıtım ağında %99.9 uptime ile garanti eder.

Video Streaming & Encoding Platformu

Canlı yayın veya video on demand içeriklerinizi kaliteli ve yüksek performans ile güvenli bir şekilde transcode ederek tüm kullanıcılarınıza %100 yerli ve milli altyapımız ile hızlı ve kesintisiz hizmet verebilirsiniz.